banner
user_photo

kolouch to Ondra a Spy-Drž.

12.10.2010
Tak mi konečně došla ta Dyneema:průměr 5mm délka 100 metránků a váha i cívkou 1,8 kg.1 roztomilý červený klubíčko. Než to rozřežu co takhle ji napnout v celku a dát si kilínko na týhle hadimršce?51
user_photo

Kwjet to Peeto (info@slackshop.cz)

11.10.2010
mno, ve zkratce, pohoda, 6 novejch přejitejch hajlajn (9, 17, 18, 20, 36 a 50 m) všechny na osfm, pak nějaký to chození ve swámíčku (Voříšek taky) a ke konci i double ankle leash na dvacce.. celkově moc podařená akce, počasí vyšlo, lidi super, doufám, že ještě minimálně jeden Ostrov stihnem.. report dodám 4 tož hajlajn hajl Q
user_photo

Spy.Dr 2 Peeto

11.10.2010
koupils už ty řetězy?21
user_photo

Peeto to Brno´s reel (peeto@lajny.cz)

10.10.2010
Brno mi společně s bandou ukázalo, jak bejt fakt na rýlu a ne to mít v p***. Tohle vstoupilo do zajímavejch sfér21. Díky moc, díky za akci, která se jentak nezapomíná.
to Kwjet a Ostrov people: tak jak to vypadalo a dopadlo??
to Kolouch: www.youtube.com/watc…
to all: v sobotu je u nás v Liberci Bouldermánie, tak kdo by mohl, tak doražte, registrace možná až do pátku... no a v neděli to vypadá na 200+ v okolí Lbc.
to Kajoch:kde máš ten plácek na dvoukilo??21
user_photo

Vejvis to Mára

10.10.2010
Longy by měly jít zapsat... do délky musíš zadat jen číslo, žádny pismena... Pak to k tomu napíšu.
user_photo

Spy.Dr

10.10.2010
me to slo normalne, zapisoval jsem chvili pred tim nez si psal sem na forum
user_photo

Mára

10.10.2010
Cav nejdou mi do denicku napsat longy ... Nejde to jen me nebo vsem?
user_photo

Spy.Dr

09.10.2010
To vis, sme dneska ťapali spolu,
eště s Márou, ten dal osobáček
76m, malaf osobáček 104m, já
těch 104 taky přešel tam a z5 a
tak sme si řekli že zkusíme
natáhnout o kousek delší, že by
mohla ještě lajna dát, tak jsme
natáhli 113m. já to poslal na
poslední pokus (asi třetí) malaf
pokusy tak do půlky ale nějak to
už nešlo, a pepánek si přešel
svejch prvních 15, takže sme si
tam dneska vlastně všichni
zvedli osobáčky, no prostě
povedenej day...171
user_photo

Honzís

09.10.2010
se nam to nejak rozrusta. Dalsi gratulace
user_photo

malafson

09.10.2010
Taak dneska konečně 104 parada.. na FM .. U Maxe
V longliners klubu.. 100+ mi tam skočil blbej atum tak nevím.. 3
user_photo

Honzís to Spy.Dr

09.10.2010
Parada, jen tak dal. Gratulace
user_photo

Spy.Dr

09.10.2010
hahááááá dneska se mi dařilo, tech 104m sem dneska potvrdil FM a zvednul osobáček na 113m jupííííí jupijej2
user_photo

Honzís

07.10.2010
tadaa.
Nova highline je na svete. Jmenuje se "Čaj po deváté" a je 19m dlouha a 12m vysoka.
vochmelka.rajce.idne…
user_photo

Honzís

07.10.2010
jeste dodam nejaky fotky,ale nejaky nemam a ty co mam nahrat nemuzu, protoze mi na ntb stavkuje software. Pudu pro palici a hned jak to spravim,tak sem hodim odkaz.
user_photo

Honzís

07.10.2010
Asi zacnu trikovat jenom na highline ... je to bezpecnejsi :)
user_photo

Honzís to Peeto

07.10.2010
Cus ... prdewlace na hajlajne delam uz pul roku. Teda .. posledni dobou uz moc ne.
Nebyl sem ted online docela dlouho. Sem ted pracovne v Teplicich (ne tech u Bisiku). Tak bohuzel nemuzu na zadny akce.
Zada uz sou lepsi. Citim se uplne na vsechno, ale kdybych spadnul z trikovky/longlajny na zada, tak by to asi dobre nedopadlo. Toho se docela bojim.
user_photo

Spy.Dr 2 Peeto

07.10.2010
Honzis mi psal pred 3 dny gratulacni SMSku jak jsem presel to kilo a psal ze je v Irsku. Zada este uplne v pohode prej nema ale uz ma prej snad fotku jak beha s Guinessem v ruce po zabradli, takze uz se zacina asi pomalu rozhejbavat 171

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500