banner
user_photo

Yak!

14.10.2010
To Spy.Dr já vim že tam jsou menší tahy ale mám málo místa u obhozu hrotu.. myslíš že to tomu šeklu nebude nijak vadit takhle na punkáče?
user_photo

Spy.Dr

14.10.2010
na gri gri nemusis davat spanset, staci ks lajny nebo lana, na grigri uz neni takovej tah jako na kladky - v připadě jednech dvoukladek 4x mensi, v prípade 4 dvoukladek 8x mensí. Jinak misto desky se da nouzove pouzit velkej šekl bez poinu a do děr pro pin dáš karabiny, ale počitej s tim že nejspíš zničíš závit pro pin.
user_photo

Yak!

14.10.2010
prd kotvici desku myslel jsem gri-grinu1031
user_photo

Yak!

14.10.2010
Ahoj, měl bych dotaz. Jde nahradit nějako kotvící deska když nechci dávat dva span sety pod sebe?(myslim pro kladky a kotvící desku)5
user_photo

Spy.Dr

13.10.2010
predpokladam bohuzel ze se o vikendu asi nedostanu do zmineho vesce nnebo nekam do techto koncin, nepojede tam nekdo pres vrchlabi, nebo spise pak zpatky, ze by mi vzal ten spagat od koloucha az se to rozreze?9
user_photo

Kwjet (info@slackshop.cz)

13.10.2010
jo už jsem na tom párkrát chodil, imho dobrý využití to má právě na kšandy (slackwire) protože je to neuvěřitelně statický a lehký.. co se týče bekapu tak proč ne, amíci to už nějakej pátek používaj (nevim jaký dimenze, ale bude to něco podobnýho) jedinej problém je ten statickej fýling, nesmí se to moc napínat, jinak to přebije průtažnost hlavní lajny.. joa v případě pádu do odsedky do bekapu taky nic moc příjemnýho, řešily se různý tlumiče pádu atd. jak to pak vypadá v praxi zatim netušim.. jinak jako čistě longlajn webbing to nevidim až tak extra, sice nízká průtažnost a odolnost proti větru je cool, ale představa, že půl hodiny ťapu po 5mm úzký mrše mě děsí i botkách.. nicméně to by asi chtělo vyzkoušet, ideálně tendle víkend na plánovaný slackline afterpárty, neřek bych, že se ta šňůrka jednim natažením nějak degraduje, takže bych byl pro, to natáhnout a pak se to může rozřezat.. 3 hehe tak jo, novejm materiálům hajl, ačkoliv dyneema se spíš podobá provazochodectví (nízkoptůtažná struna, na který nezaserfuješ ani neposkáčeš) a osobně preferuju SLACK line, ideálně v podobě tradičního duťáku, na kterej (upřímně) nic nemá 21 tož seeya Q
user_photo

kohy 2 kolouch

13.10.2010
tak jako kdyby si mel tydhle srandy par metranku nawic tak by si wzal taky ... na pul centaku musi bejt srandy 3
user_photo

kolouch 2 Q

13.10.2010
Dobrá otázka na co to máme7 Původně jsem myslel,že to rozřežu na 15-20 m a budeme to používat jako sleklajnu do kapsy. Bezva se po tom chodí- dyk víš3 (nebo ví Anča, se jí zeptej jak v Teplicích zářila, když jí 10 m dostala) Využití se najde- vo přestávce na školním dvoře, večer na zastávce trambaje či šaliny když máš trochu času, zašátráš v kapse a ejhle provázek- tady sloup, támhle strom cuk-cuk a chodíš70 Ideál pro rychlý Ninja akce.
Co se týče nosnosti udávaj 26 KN a bude tam asi nějakej bezpečnostní index10ale i bez něj to na kilo bohatě stačí...asi. Vozkoušíme uvidíme. Jo a cena odpovídá kvalitě 40kč/m barva je červená, vysoce roztomilý klubíčko.9 Škoda ho řezat...ale na padesát metrů už mám odbyt, takže to fiknu a když se vokáže, že se dá využít i na long tak pořídím kilínko- třeba jako protipól pěticenťákům Gibbona1 BTW. čistě teoreticky bekap z tohodle provázku by asi taky nebyl k zahození6 ale musíme províst testy na uzle atd ...
user_photo

Kwjet (info@slackshop.cz)

13.10.2010
to Kolouch: a na co to máte? a jaká je pevnost? a kolik to stojí? to je ta modrá šňůrka od Woity? myslim, že by při minimální průtažnosti a minimální váze neměl bejt problém prostě udělat 100 m kšandu třeba s 2 m průvěsem, tj. že by se to nemuselo ani nějak extra moc napínat a bylo by to choditelný.. hmm? já jsem pro to vozkoušet, ať je sranda néé? 4
user_photo

Roman

13.10.2010
V sobotu vůbec 1616 Až v
neděli 111.
user_photo

kolouch

13.10.2010
Super nápad a vememe si sebou běžky a stylově zahájíme sezónu tmy, zimy, lepkavý bílý hmoty a slackljanových absťáků6
Jinými slovy: Bude sněžit13
user_photo

ondrahk to Kolouch

13.10.2010
No, delejte jak myslite, ale rad bych si ty nadhery v nedeli 15m odvez :-) Takze se uvidime v sobotu ve Vesci,aby se to zkusilo...co vy na to?
user_photo

Oli to Kolouch

13.10.2010
Tak to narvem, když tak moc chceš 3 Já se na to aspoň kouknu 3
user_photo

kolouch 2 Kajoch

13.10.2010
Jasan moje řeč70Nicméně nezapomeňte na jeden důležitej detail. Při minimální váze a téměř nulový průtažnosti tam při natahování žádný velký teplo nevznikne. Potom při chození-mimochodem vysoce luxusně pohodovým31 asi- pak už teprve ne. Teda asi. co to zkusit?178
user_photo

Kajoch

13.10.2010
jasně párkrát vomotat jak říká Kolouch "napolobudiž" a je to - navíc ty konce jdou za Kolouchem 144
user_photo

Spy.Dr

12.10.2010
covece nevim nevim, myslim ze na kilu to ta dynema nevydrzi,vznika tam treni pri velkejch tlacich v uzlu, a to je smrt pro vetsinu materialu a pro tenhle tenhle obzvlast...mozna by pomohlo navliknout to do rukavu, to by tomu trochu asi pomohlo ale jestli by to stacilo...nevim, podle me tohle uz bysme od toho asi chteli moc. jediny co me napada je udelat tzv. bezztratovej fix - namotat to na kulatinu treba o prumeru 10cm, a nebo primo okolo stromu - nekolikrat, tak aby to drzelo trenim, a byl si schopnej i pri kilu udrzet ten konec. Takhle delaj trhaci zkouzky kdyz se zkousi kolik vydrzi material aby jim do toho nekecalo zeslabeni materialu v uchyceni16
user_photo

kolouch 2 Spy.Dr

12.10.2010
Loďák na obou koncích a se uvidí6
user_photo

Spy.Dr

12.10.2010
spíš bych se bál toho jak to ukotvit při 100 metrech ak aby to ta snura vydrzela, dyneema ma jak znamo nizkej bod tani a kulatou slabou snurku defakto nejde ukotvit jinak nez uzlem, takze mam obavu ze by asi nebylo moc realny to zamotat tak aby to vydrzelo pri napnelizmu pri tom kilu. 7
user_photo

kolouch 2 Spaj

12.10.2010
Půl cenťáku není zas tak málo
1. Navíc může fičet jak chce a se to ani nehne5teda asi. Navíc bude stačit lehce potáhnout kladkama a bude...Jde vo to, jestli to zkusit a pak rozřezat- tím pádem už by nebyla nová6. Nebo ji rozřezat a rozprodat a pak si říkat: Sme to měli přecijen zkusit8 Cywé sem z toho ve smyku10 dysishavitduitjeááá...
user_photo

Spy.Dr

12.10.2010
ty kokso :-D 5mm? nemelo to bejt silnejsi? kolik bude cena? 15m je teda ke me. ale kilo tyo to nevim jestli bych si dokazal vubec predstavit...21

FOTOlive

FotoLIVE
Puerto de la Cruz, Tenerife 01/2021
Nejnovější highline
Název Délka Výška
Attraction Direct 65 m 15 m
Vážnej případ 8 m 3 m
LVýK 115 m 40 m
3k ve spáře 150 m 40 m
Catch.mf 75 m 7 m
Nejnovější přechody hl
Datum Lajner Highline
06.04.2024 Albi Attraction Direct
05.04.2024 Pan Dek Attraction Direct
13.02.2024 Pan Dek Vážnej případ
13.02.2024 Káč Vážnej případ
13.02.2024 Albi Vážnej případ
Nejnovější přechody longline
Datum Lajner Délka
18.06.2022 Dony 70 m
23.05.2021 Dony 80 m
30.04.2021 Dony 70 m
25.04.2021 Prochy 100 m
21.04.2021 Dony 60 m