banner
user_photo

Kwjet to Koluch ([email protected])

07.11.2010
však jsem na tebe na Žabákoj vzpomínal, furt mam v paměti ten náš hovor před prvním Cimbuřím.. 1 Mechobeton je fakt super lajna, snad tam někde v okolí pude natáhnout ještě nějakej další směr.. 171 hovno moc, hovno..
user_photo

Peeto to Kolouch ([email protected])

07.11.2010
no mě si tam zrovna dávat nemusel, ale díky, díky, díky moc21
na videjko se těšim pane Guru človíček251
user_photo

kolouch to Peeto

07.11.2010
je to takhle lepší9pane človíček Nespokojenej?1 Btw. video je už hotový, teď ho nahrávám na web, takže když to nespadne, večer je tam70
user_photo

Peeto to Kolouch ([email protected])

07.11.2010
Kolůch hoď tam prosimtě nějakou tu fotku od Marka přímo z Mládí vpřed, ať je aspoň vidět človíček a ne dva a ještě z dálky, díky moc, díky 171
user_photo

kolouch to Mechobeton

07.11.2010
Na přelomu věků-1989-1990, jsem si na Žabákoj popolejzal, jen tak v trenkách a vojenskejch polobotkách- tehdy se ještě free solo neřikalo5. Takže mám důvod, proč ta místa ještě někdy navštívit1. Díkykydíkmoc!
user_photo

Marc

07.11.2010
Na "Mládí vpřed" dejte klidně něco z tohoto výběru. Více zatím nemám, nestíhám, ale dodám 1

mmarc.rajce.idnes.cz…

fotky 12,13,14,17,18,19, jsou z té lajny...

Jinak jsem přidal novou lajnu ze včera: Mechobeton 20/12

www.slack.cz/highlin…

už jsou tam i fotky:

mmarc.rajce.idnes.cz…
user_photo

Kwjet ([email protected])

07.11.2010
Mládí vpřed jsem přidával já s tim, že fotku pozdějc doplnim, ale nevšim jsem si, že nejsem přihlášenej, takže mi teď už nejdou udělat úpravy.. šajse.. tak to kdyžtak Vejvisi nějak doplňte, byla by škoda nechat to bez hezkejch fotek..
Jizvo, ty nový hajlajny v Himlu byly 4, ale zatim většina z nich nemá jméno, zkusim vyzjistit, jak to kluci pojmenovali.. ale taky z tý akce zatim nejsou skoro žádný fotky, kromě těch co postoval Jindra.. někdo něco fotil? vim že Jordan něco nacvakal, ale těžko říct, kde je mu teď konec.. mno nic no, tak hajhaj Q
user_photo

Vejvis to Peeto

07.11.2010
Hele tu HL může upravit buď ten co jí přidal, nebo Kolouch nebo já, tak když někomu nějak doručíš fotku, tak jí tam vložíme 1

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500