Vybírejte z akční nabídky zboží našeho e-shopu:

Slackline set. Začátečník.

999.00 Kč

Slackline set. Začátečník.

849.00 Kč

Slackline set. Začátečník. Mírně pokročilý.

949.00 Kč

Začátečník

899.00 Kč

350.00 Kč

959.00 Kč

Slackline set. Začátečník. Mírně pokročilý.

999.00 Kč

Slackline set. Mírně pokročilý.

1 499.00 Kč

Longline set. Pokročilý.

1 599.00 Kč

SlackTreePro. Ochrana kůry stromů.

25.00 Kč

Provazochodecký set. Specialista

2 800.00 Kč

Vítejte na Slackline  E-shopu.

"Lets walk". Tak by se v krátkosti dalo  vystihnout naše moto , nebo-li: "Jdem chodit" Chodit, balancovat, skákat, bavit se,  zkátka užívat si SLACKLINE. Proto se specializujeme pÅ™edevším na kompletní slackline sety, sloužící k rychlému a bezproblémovému napnutí lajny bez nutnosti dokupovat další komponety.

Vzhledem k místu kde se nachází centrum našeho obchodu je po domluvÄ› možný osobní odbÄ›r zboÅ¾í  v okolí Liberce. Dodávku zakoupeného zboží po celé ÄŒR zajišÅ¥ujeme ÄŒeskou poštou. NovÄ› jsme schopni uspokojit poptávku po slackline materiálu i na Slovensku.OperativnÄ› jsme schopni zajistit osobní odbÄ›r i na jiných místech. V tom pÅ™ípadÄ› dáme včas vÄ›dÄ›t kde.

Důležité! Veškeré výrobky v našem Slackline E-shopu, jsou určeny na použití do jednoho metru výšky. Proto nepoužívejte produkty na Highline. PÅ™i napínání pomocí slacklinesetů, se Å™ádnÄ› seznamte s návodem od výrobce. PÅ™i napínání longline pomocí kladkostrojů mÄ›jte na zÅ™eteli, že tahy v lajnÄ› mohou dosahovat  hodnot kolem dvou tun! Proto důslednÄ› dodržujte zásady bezpečnosti a vždy !!! zajišÅ¥ujte veškeré kovové prvky pro pÅ™ípad že se napÅ™. pÅ™etrhe kotvící smyce, nebo selže kotvící bod, či nastane jiná nepÅ™edvídatelná událost.

Slack.cz nenese žádnou odpovÄ›dnost za pÅ™ípadné úrazy či úmrtí v souvislosti s provozováním SLACKLINE.

Lets walk! Kolouch.